Prečo nakupovať v predajniach Nábytok Mudrák?

 

Zatvorte oči a predstavte si svoju vytúženú kuchyňu. Potom obývačku a v nej dokonale zladenú sedačku so závesmi. Potom sa presuňte do spálne a predstavte si vašu vysnívanú kvalitnú posteľ, pohodlné matrace, šatníkovú skriňu, nočné stolíky a krásny prehoz na posteli. Teraz otvorte oči a odpovedzte na otázku: sú vaše vysnívané miestnosti stále tam? Ak nie, nebuďte smutní, práve naopak, nastal čas, aby ste si s našou pomocou a odborným poradenstvom zariadili svoj vysnívaný domov. Bude nám cťou, že ste sa zverili do našich rúk.

Čím sme iní?

Sme rodinná regionálna firma pôsobiaca na strednom Slovensku. Predajom nábytku a zariaďovaniu kompletných interiérov na kľúč sa venujeme už viac ako 12 rokov. Zariaďujeme interiéry po celom Slovensku a tešíme sa, že okruh našich spokojných zákazníkov sa stále zväčšuje. Veľmi radi vás u nás privítame. Naše odborné maloobchodné predajne s nábytkom a bytovými doplnkami nájdete v mestách Krupina a Banská Štiavnica. Nájdete u nás veľký výber kvalitného nábytku, kúpeľňové štúdio, kuchynské štúdio, krásnu ponuku interiérových podláh, interiérových dverí a taktiež veľký výber bytových doplnkov a textílií. Samozrejme nás nájdete aj na webe a náš nábytok si pohodlne pozriete a vyberiete na našej webovej stránke www.nabytokmudrak.sk. No najradšej sa s vami stretávame osobne a odborne vám radíme pri výbere kvalitného nábytku do vášho domova.

 

Naši kolegovia sú odborne zaškolení a plne pripravení zodpovedať všetky vaše otázky a splniť všetky vaše požiadavky. Lebo u nás, v Nábytku Mudrák, vás počúvame a usilujeme sa tvoriť vysnívaný domov. „Tvoríme váš domov“, to je naše heslo a preto sme si plne vedomí, že do nás vkladáte dôveru a vašu priazeň si veľmi ceníme.Ako pracujeme?

Ak plánujete obmeniť nábytok, vymeniť kuchyňu či prebudovať kúpeľňu, zastavte sa v našich predajniach v Krupine alebo v Banskej Štiavnici. Môžeme sa spoločne pozrieť na to, ako dostať tú peknú sedačku, ktorú ste minule videli na internete k vám domov a doplnkami ju zladiť s vašimi milovanými záclonami po babičke. Každá inšpirácia, ktorú nám prinesiete odfotenú, nakreslenú alebo ju len popíšete nám pomôže, aby sme z množstva našich dodávateľov vybrali presne ten kus nábytku, ktorý chcete. Zároveň sa usilujeme o to, aby každý kus interiéru vydržal veľmi dlho – kvalita je pre nás na prvom mieste.
Ale ja neviem či to bude spolu dobre vyzerať!”

Vybrali ste si krásnu obývačku, koberce, dokonca aj stojany na kvetináče. Ale doma už máte vymaľované či vytapetované, a tak nastáva dilema: bude všetko so všetkým ladiť? Nebolo by predsa len lepšie vybrať miesto orecha dub? Nie je tá mentolová sedačka už príliš? Na obrázkoch v katalógoch každý kus vyzerá krásne, no doma to v kombinácii so stenami, svetlom a inými okolnosťami až také oku lahodiace byť nemusí. Máme riešenie: radi vám spracujeme kvalitnú vizualizáciu. Postačia na ňu len rozmery miestnosti a nábytok, ktorý ste vybrali.

Ako zmerať miestnosť?

Nezabudnite na dôležité detaily ako sú okná, dvere či iné výklenky, ktoré by mohli ovplyvniť rozmiestnenie nábytku. Pokojne si izbu nakreslite na štvorčekový papier a pripíšte rozmery a o zvyšok sa už postaráme my. K nábytku doladíme aj podlahu, dekorácie či tapety. Ak treba, vyskladáme pre vás aj nábytok na mieru. Jednoducho: zariadime váš domov od kuchynskej linky po garnižu!

Firmy, školy, bary, kancelárie – zariadime všetko

Nie sú to len domácnosti, kde nájdete náš nábytok. Máme bohaté skúsenosti aj so zariaďovaním firemných priestorov. Tie sú väčšinou kombináciou funkčnosti, ľahkej údržby, príjemných farieb a moderného štýlu. Ak ide o reštauračný či barový nábytok, tu tiež vychádzame z potrieb zákazníka a dizajn prispôsobujeme štýlu prevádzky. Zariaďovali sme už reštaurácie, obecné úrady, menšie či väčšie kancelárie – pokojne sa u nás zastavte po nezáväznú cenovú ponuku.

Nábytok Mudrák – nábytok pre každého

Každá vaša požiadavka či túžba je pre nás výzvou a každý odovzdaný interiér zadosťučinením. Tvoríme váš domov – to je naše heslo. Myslite na to pri najbližšom prerábaní či výmene nábytku a navštívte nás. Spoločne zrealizujeme všetky vaše predstavy k plnej spokojnosti našich zákazníkov. Myslite na to pri najbližšej kúpe nehnuteľnosti, prerábaní či výmene nábytku a navštívte nás. Tešíme sa na vašu návštevu.